piątek, 6 grudnia 2013

Wyprzedaję się przed przeprowadzką - rabaty do 23%

Niedługo będę przenosiła się z pracownią i sklepem w nowe miejsce. Postanowiłam więc wynagrodzić osoby, które pomogą mi w przeprowadzce :). Na czym ta pomoc ma polegać? Możesz po prostu ulżyć mi w noszeniu. Im większe zrobisz zakupy w sklepie tym większy rabat ode mnie otrzymasz.

Promocja trwa od 9 grudnia (poniedziałek) do 12 grudnia (czwartek). W tych dniach, jeżeli przyjdziesz do mnie na zakupy do sklepu stacjonarnego, otrzymasz rabat zależny od kwoty zakupów:

0 - 25 zł --> 2% rabatu
25,01 - 50 zł --> 4% rabatu
50,01 - 75 zł --> 6% rabatu
75,01 - 100 zł --> 8% rabatu
100,01 - 150 zł --> 10% rabatu
> 150 zł --> 12% rabatu

W tych dniach sklep stacjonarny będzie otwarty w godzinach 14 - 19.

Z promocji możesz skorzystać również składając zamówienie przez sklep internetowy. Promocja obowiązuje już od dzisiaj. Szczególnie polecam Tobie masy plastyczne PREMO.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas dawania i otrzymywania prezentów. Mam dla Ciebie propozycję. Na Allegro mam do sprzedania dwie lalki Pullip - Byul. Zapraszam.Dodatkowo wyprzedaję część moich prywatnych zbiorów: czasopisma, książki. Znajdziesz to na Allegro. Możesz kupić Casamia, Susanna, Profilo, Cross Stitching, Rakam itd. Oferowane tam artykuły nie podlegają oczywiście wspomnianej wyżej promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...